Septiky


s biologickým nebo zemním filtrem


Domácí čističky odpadních vod


Řešení odpadů vašeho domu


Kombinace septiku s biologickým nebo zemním filtrem.

Úsporná a šetrná k přírodě.

Jak likvidovat odpadní vodu u chalupy nebo chaty? Vyvážení septiku je nejen velmi nákladné, ale někdy téměř nemožné. Zvlášť, pokud k chatě vede špatná cesta. Pořízení domácí čističky odpadních vod je však zbytečné, protože na chalupu jezdíte jednou za čas a nevyužili byste ji. V takovém případě je ideální kombinace septiku s biologickým nebo zemním filtrem.Septik s filtrem je vhodný pro:

chaty, chalupy, rekreační zařízení
penziony, hotely
budovy s nepravidelným nátokem odpadní vody
Shromažďování odpadní vody v obyčejném septiku už dneska nestačí - nikdo vám ho nepovolí. Sestava tříkomorového septiku a filtru splňuje požadavky vodoprávních úřadů na čištění odpadní vody 2. stupně.


Ušetřete díky septiku s filtrem


Kolik zaplatíte za pravidelné vyvážení septiku? Pokud máte ve svých výdajích za likvidaci odpadní vody přehled, už teď víte, že se investice do septiku s biologickým nebo zemním filtrem vyplatí. Životnost tohoto systému je přes 50 let. Stačí si spočítat, za kolik měsíců se vám investice vrátí. Navíc nemáte starosti se zařizováním fekálních vozů.


Varianta se ZEMNÍM FILTREM

Systém tříkomorového septiku a zemního filtru představuje jednoduchou, ale účinnou likvidaci odpadní vody. Zemní filtr je naplněný štěrkem a pískem, které přirozeně čistí vodu za septikem. Malou nevýhodou tohoto systému je jeho prostorová náročnost. Je ale zcela bez údržbový. Písek a štěrk ve filtru stačí vyměnit jednou za 15 let.


Varianta s BIOLOGICKÝM FILTREM

Biologický filtr má perfektní čisticí schopnosti. Instaluje se hned za septik jako samostatná plastová nádrž a díky vrchnímu odtoku ho můžete instalovat i do svažitého terénu. Součástí biologického filtru je voštinový filtr, který je potřeba pravidelně čistit 1-2× ročně. Při správné péči je životnost voštinového filtru i 10 let.

1-6 osob SK1-EK
Více informací...
Cena bez instalace:
20 470 Kč bez DPH
6-10 osob SK2-EK
Více informací...
Cena bez instalace:
27 830 Kč bez DPH
10-14 osob SK3-EK
Více informací...
Cena bez instalace:
42 320 Kč bez DPH
14-18 osob SK4-EK
Více informací...
Cena bez instalace:
49 450 Kč bez DPH
18-22 osob SK5-EK
Více informací...
Cena bez instalace:
53 130Kč bez DPH
 
 
 

Máte dotaz nebo zájem o ČOV?

Napište nám nebo zavolejte