Jímky


samonosné


Jímky


samonosné


Co je jímka?

Jímka je nádrž s nátokem, kterou na rozdíl od septiku musíte nechat vyvážet pomocí fekálního vozu. Pořizovací náklady jsou ale nižší než v případě septiku. Jímka je ideální pro rekreační objekty jako jsou chalupy, chaty nebo zahradní domky. Tyto stavby slouží především v sezóně. Využití najde všude tam, kde se nelze připojit na kanalizaci nebo budete mít problém se získáním povolení k vypouštění do podzemních vod.

Jak funguje jímka?

V nádrži se postupně hromadí splašky z odpadních vod. Nejčastěji se do jímky svádí voda z kuchyně, toalety a koupelny. Četnost vyvážení záleží na tom, jak často objekt obýváte. Nevíte, jakou zvolit velikost? Podívejte se nejčastější dotazy k nákupu jímek.

Jaké varianty jímek nabízíme?

V našem sortimentu naleznete samonosné nádrže, které lze také instalovat při výskytu jílovité, písčité půdy nebo spodních vod.

Jaký materiál používáme při výrobě?

Plastová jímka nebo žumpa je vyrobena z kvalitního plastu (konstrukční polypropylen). Nejdůležitější vlastností je voděodolnost, proto využíváme moderních technických postupů a za použití kvalitního materiálu. Díky tomu je kvalita sváru na nejvyšší úrovni.

Kvalitní samonosné plastové jímky využijete v místech, kde chybí kanalizace. Hodí se k rodinným domům i k chatám a chalupám.