Domácí čističky odpadních vod


Řešení odpadů vašeho domu


Domácí čističky odpadních vod


Řešení odpadů vašeho domu


Čistírna odpadních vod

s účinností až 97% a tichým chodem.

Domácí čistírny odpadních vod, někdy také čističky odpadních vod (zkráceně ČOV) jsou ideálním řešením pro všechny domácnosti, které nemají přístup k veřejné kanalizaci. Čistírna si efektivně a ekologicky poradí s odpadní vodou jakéhokoli objektu či domácnosti bez ohledu na velikost.


Nečekejte, až k vám dovedou kanalizaci, ani neplaťte za vývoz jímky nebo septiku. Bakterie v ČOV rozloží znečištění ve vodě s 97% účinností. Částice se usazují v kalojemu, který stačí dvakrát ročně odsát a využít ho třeba do kompostu. Pořiďte si domácí čistírnu a vyřešte otázku odpadní vody jednou provždy!


Proč se rozhodnout pro domácí čistírny od nás?


Šetří vaši peněženku

Nízké provozní náklady
Ušetříte na stočném
Přečištěnou vodu lze využít k zavlažován

Výkonná a přitom nenáročná na provoz

Běží tiše a bezpečně.
Poradí si i s tuky a saponáty.
Pouze jedenkrát / dvakrát ročně odkalování.

Skvělé konstrukční vlastnosti

Relativně malé rozměry
Může být umístěna v těsné blízkosti jiných staveb.
Nevyžaduje žádné náročné stavební úpravy.

Šetří životní prostředí

Vyčištěná voda je stejně čistá jako voda v potocích a řekách.
Proces čištění provádějí živé organismy (bakterie), takže spotřeba energie je minimální.


DOMÁCÍ ČOV DO 50 EO

Řešení odpadu vašeho domu.


ČOV do 6 osob

Stavíte nebo rekonstruujete dům, chalupu nebo jiný objekt a nevíte, jak ekologicky naložit s odpadní vodou? Pořiďte si domovní čističku odpadních vod s účinností až 97% ji využijete pro rodinný dům i chalupu. Díky snadnému ovládání a nízké spotřebě domovní čističky odpadních vod je navíc provoz zcela ekonomicky nenáročný. Vyčištěnou vodu navíc můžete použít pro zavlažování. Vyberte si domovní čističku odpadních vod splňující přísné evropské normy.

ČOV pro chaty a chalupy

Pořiďte si čistírnu odpadních vod pro chatu či chalupu přímo od českého výrobce. Kombinací aerobních a anaerobních bakterií vám ČOV pro chaty a chalupy zajistí ekologický provoz s účinností čištění až 97 %. Při delším nepoužívání je navíc můžete odstavit a zase znovu snadno uvést do provozu. Pro nepravidelně obývané nemovitosti doporučujeme místo ČOV biologický septik s pískovým nebo biologickým filtrem. Zajistí plynulé čištění a uspoří energii.

ČOV 6-12 osob

Vyberte si domácí čistírnu odpadních vod s ekologickým provozem . V kombinaci se zemním filtrem dosahují naše domácí čistírny odpadních vod účinnosti čištění až 99,5%. Díky tomu vyčištěná voda nezatěžuje životní prostředí a můžete ji použít zejména pro zavlažování. Pevná konstrukce navíc umožňuje osazení blízko zdroje znečištění. Využijete je tak nejen pro domy, ale i pro chalupy nebo menší podniky. Pořiďte si domácí čistírnu odpadních vod a ušetřete až 45% nákladů díky levnému provozu.

ČOV pro větší objekty 12 - 50 osob

Pořiďte ČOV pro ekologické čištění odpadních vod pro podniky a menší hotely. K dispozici je také ekologické ČOV pro 12-50 osob s ekonomicky nenáročným provozem. Vylepšený systém čištění anaerobními a aerobními bakteriemi dosahuje účinnosti až 97%. Bude vám tak produkovat jen minimum odpadního kalu. ČOV pro firmy spolehlivě rozloží i biologicky odolné látky jakou jsou saponáty či tuky.
do 6 osob
Více informací...
Cena bez instalace:
34 385 Kč bez DPH
3-8 osob
Více informací...
Cena bez instalace:
37 375 Kč bez DPH
7-12 osob
Více informací...
Cena bez instalace:
54 361 Kč bez DPH
11-16 osob
Více informací...
Cena bez instalace:
67 896 Kč bez DPH
15-25 osob
Více informací...
Cena bez instalace:
97 371 Kč bez DPH
25 - 35 osob
Více informací...
Cena bez instalace:
171 711 Kč bez DPH
35-50 osob
Více informací...
Cena bez instalace:
229 900 Kč bez DPH
 

Máte dotaz nebo zájem o ČOV?

Napište nám nebo zavolejte